Jdi na obsah Jdi na menu
article preview

ZVLÁŠTNÍ VÍCEBOJ "Poprázdninový závod rodičů a dětí" - 7.10.2022 (12. ročník)

Závody jsou vypsané pro děti a rodiče, kteří závodí jako jeden tým.
Zahájení závodu je v pátek v 17:00 hod (čas popř. upraven dle počtu přihlášených týmů) ve školní tělocvičně.
Disciplíny pro děti: skok z místa, člunkový běh, shyby, švihadlo, vznosy na lavičce, šplh.
Disciplíny pro rodiče: skok z místa, běh 40 m, hluboký ohnutý předklon, švihadlo, leh-sed a utajená disciplína.
Závodu se mohou účastnit pouze týmy složené z 1 dítěte a 1 rodiče!!!
Závod je místo tréninku gymnastiky.

Budeme se řídit dle platného nařízení vlády ČR ohledně onemocnění covid 19.

Účast potvrdit předem do tohoto odkazu zde a to do středy 28.9.2022 !!! (maximální počet 15 týmů)

Těšíme se na vás :)

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dne 7.10. 2022 se ve sportovní hale odehrál závod pro týmy rodič verzus dítě. TJ Spartak Trhové Sviny, oddíl sportovní gymnastiky ve spolupráci s oddílem rekreačního sportu připravil závod, který se koná každý rok. Ve sportovních disciplínách poměřily své síly týmy, které se skládají z rodiče a dítěte. Cílem závodu je užít si společné odpoledne dětí a rodičů. Samozřejmostí je i to, že rodiče se vtáhnou do dění v oddíle, ocení píli dětí a motivují je k dalším výkonům.

Napínavý závod začal v 17 hodin a zúčastnilo se ho 15 týmů. Soutěžilo se v různých technických disciplínách, které byly obdobné pro děti a dospělé. Děti závodily ve shybech, šplhu, skoku snožmo do dálky, skocích přes švihadlo, vznosech a člunkovém běhu. Rodiče to měli maličko zjednodušené, ale i tak musíme ocenit jejich snahu. Největším překvapením byla utajovaná disciplína, kterou se rodiče dozvěděli až na místě. Letos to byl curling. Rodiče a děti si fandili navzájem, a proto byly disciplíny plněny na maximum. Závod jsme si užili nejen mi rodiče, ale i naše děti.

Veliké poděkování patří především trenérskému týmu, za jejich pracovní nasazení při přípravě závodu, ale také rodičům a dětem nejen za jejich podporu a účast při závodech, ale především za jejich úsilí při plnění disciplín.