Jdi na obsah Jdi na menu
 


Podzimní závod přípravek (11. ročník) - 13.10.2018

13. 10. 2018

Dne 13.10. 2018 se ve školní tělocvičně konal 11. ročník závodu přípravek dívek a chlapců ve sportovní gymnastice. Zúčastnily se ho tři oddíly: Nová Včelnice, Jindřichův Hradec a Trhové Sviny. Soutěžilo celkem 45 dětí, které byly rozděleny do 5 dívčích a 1 klučíčí kategorie. Hlavní organizátorkou závodu byla jako každý rok Jana Záhorková.

I přes lehkou paniku, která propukla těsně před závodem, proběhla soutěž překvapivě hladce. Velkou pomocí byli dobrovolníci, které přivezly ostatní oddíly a kteří se účastnili rozhodování jednotlivých disciplín. Za náš oddíl se na organizaci podíleli Jana Záhorková, Lída Záhorková, Jakub Hamadej, Katka Smoleňová, Naďa Hálová, Míša Hálová, Šárka Mášlová, p. Sýkora, pí. Průšová, pí. Lavičková, p. Lavička.

Starší děti soutěžily pouze v silových disciplínách: shyby, přednožování, skok do dálky, skákání přes švihadlo, šplh a člunkový běh. Mladší děti navíc předváděly přípravkové sestavy na kladině nebo lavičce, akrobacii, hrazdě a přeskoku. Po odcvičení devíti disciplín se na závěr za velkého fandění závodníků i rodičů běhal člunkový běh. Vítězové všech kategorií dostali pohár, medaili, diplom a všichni obdrželi věcnou cenu. Odměněn byl také nejmladší účastník závodu, kterým byla čtyřletá Zuzana Haneflová z Jindřichova Hradce. Závod byl zahájen v 9 hodin a skončil ve 12 hodin. Doufejme, že se všem začínajícím gymnastům závod líbil a podpořil je v dalším sportovním úsilí. 

 

Náš oddíl získal 1. místo Hromádková Veronika, 3 x 2.místo Davidová Ema, Mráčková Lea a Pitálek Eduard, 4 x 3. místo Králová Eva, Nedorostová Elen, Vondrášková Lenka a Sobotík Jakub.

2010.jpg

roč. 2010

fotky zde

rozpis, rozlosování a výsledky zde

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář