Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jindřichohradecká liga - 10.11.2018

10. 11. 2018

JINDŘICHOHRADECKÁ LIGA 10.11.2018

III.liga - Linhartová Bára (4), Tisoňová Šárka (7), Prachařová Martina (9), Jenknerová Karolína (11), Kučerová Eliška (16), Řeháčková Anja (19)

IV. liga - Marková Karolína (11), Mráčková Lea (12)

Dne 10.listopadu jsme se zúčastnily poměrně prestižního závodu v Jindřichově Hradci. Jednalo se o 10.ročník tradičního klání, kterého se účastní nejlepší oddíly z Jižních Čech, ale i několik oddílů z jiných krajů – např. Merkur České Budějovice, TJ Slovan Jindřichův Hradec, Klub sportovní gymnastiky Znojmo, Sportovní gymnastika Pelhřimov a další. Jako rozhodčí jela Míša Hálová, která rozhodovala na prostných. Trenérka Zdeňka Tisoňová se starala o gymnastky na závodišti, což bylo dost obtížné, protože závodily na 4 nářadích zároveň.

Většina našich gymnastek přijela se svými rodiči hned ráno na 7:00, protože měly rozcvičení a v 9:40 začínal závod III.ligy, což jsou žákyně C. Naše závodnice zacvičily velmi dobře a mezi nejlepší patřily Bára Linhartová, Šárka Tisoňová a Martina Prachařová. Jsme ale spokojení i s výkony ostatních gymnastek – Karolíny Jenknerové, Anji Řeháčkové a Elišky Kučerové. První část závodu skončila ve 13:30, kdy již byly připraveny naše dvě závodnice ze IV. ligy.

Karolína Marková a Lea Mráčková bojovaly ve velmi tvrdé konkurenci a dařilo se jim zacvičit bez pádů na všech nářadích, kromě bradel, kde Lea upadla při doskoku. Bohužel závod s mnohem intenzivněji trénujícími gymnastkami nemohly vyhrát. Získaly ale mnoho cenných zkušeností a viděly velmi pěkné výkony ostatních závodnic.

Za náš oddíl děkujeme všem členům Trhovosvinenské gymnastiky a jejich rodičům za účast na tomto náročném závodě a těšíme se na příští ročník.

jh-2018.jpeg

holky ze III. ligy

výsledky zde

fotky zde