Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kinderiáda - 3.10.2012

KINDERIÁDA - 3.10.2012

             
             
Název Body Štafeta Čas Celkem Pořadí  
T.G.Masaryka, Milevsko 111 3 39.23 114 1  
Sokolská, Třeboň 129 2 39.22 131 2  
Školní, Nová Včelnice 132 1 37.75 133 3  
Blatské sídliště, Veselí nad Lužnicí 131 5 40.17 136 4  
Janderova, Jindřichův Hradec 134 4 39.67 138 5  
Komenského, Soběslav 161 6 40.26 167 6  
Jarošovská 160, Jindřichův Hradec 165 9 40.65 174 7  
Školní, Trhové Sviny 159 16 41.50 175 8  
J.A.Komenského, Milevsko 180 7 40.53 187 9  
Husova, Tábor 177 11 41.10 188 10  
Helsinská, Tábor 184 10 40.88 194 11  
Vajgar, Jindřichův Hradec 179 15 41.43 194 12  
Hradecká, Nová Bystřice 188 8 40.62 196 13  
Zborovská, Tábor 191 13 41.22 204 14  
Čs.armády, Veselí nad Lužnicí 200 12 41.14 212 15  
Větrná, Jindřichův Hradec 202 14 41.35 216 16  
Vackova, Kamenice nad Lipou 225 17 41.88 242 17  
Lidická, Zliv 230 23 44.34 253 18  
Dříteň 263 21 43.90 284 19  
Jarošov nad Nežárkou 288 18 42.12 306 20  
sídliště Vajgar, Jindřichův Hradec 299 20 43.78 319 21  
Chyšky 322 25 45.83 347 22  
Táborská, Bernartice 325 26 46.30 351 23  
Sepekov 338 19 43.39 357 24  
Horní Stropnice 347 24 44.98 371 25  
nám. Míru, Deštná 361 22 44.03 383 26  
Jarošovská 1125, Jindřichův Hradec 416 27 50.46 443 27  
             
             
             
Jméno ročník CH/D 60 m pořadí skok/hod pořadí
Neubarová Eliška 2 D 11,14 2 1,70 4
Písko Tomáš 2 CH 12,27 23 1,64 9
Žáková Kristýna 3 D 10,83 5 6,79 4
Zítek Lukáš 3 CH 11,39 19 6,97 1
Hamadejová Eliška/Štětková Nikola 4 D 11,35 23 19,31 12
Pavel Vojtěch 4 CH 10,64 19 33,64 6
Žohová Kateřina 5 D 10,13 7 3,46 7
Ptáčník Jan/Chromčák Petr 5 CH 10,01 13 3,75 5
             
             
Detailní výsledky a oficiální fotky:            
http://www.kinderasport.cz/vysledky-90/jihocesky-nova-vcelnice-3-10-2012.html    
http://www.kinderasport.cz/fotogalerie-65/nova-vcelnice-(3-10-).html      
             
             
Disciplíny             
Všichni účastníci –        běh na 60 metrů (měřeno elektrickou časomírou)       
2. ročník –        skok z místa             
3. ročník –        hod plným míčem 1 kg (autové vhazování bez přešlapu)      
4. ročník –        hod kriketovým míčkem (hala – hod plným míčem)       
5. ročník –        skok daleký z rozběhu (měřeno z místa odrazu)      
každé družstvo sestaví štafetu (sestavenou z jakýchkoliv účastníků), která poběží 4 x 60 m (hala – 4 x 1/2 kola)
             
Jako mimosoutěžní disciplíny si děti mohou vyzkoušet vybrané disciplíny z programu IAAF Kids´ Athletics – dětská atletika: překážkový sprint, skákání sem a tam, běh přes žebřík, hod na cíl, dětský hod oštěpem.
             

  fotky zde

 

 

fotky-z-fotaku---4.10.2012-832---upravene.jpg