Jdi na obsah Jdi na menu
 


Trhovosvinenský pohár 2018

28. 4. 2018

Dne 28.4. 2018 se konal v Trhových Svinech ve sportovní hale 22. ročník poháru ve sportovní gymnastice žen. Závodilo 96 dívek z 8 jihočeských oddílů a závod trval od 9:00 do 17:00 hodin. Organizaci závodu podporuje Jihočeský kraj a město Trhové Sviny.

Na pořádání našeho závodu se každoročně podílí nepostradatelný tým dobrovolníků, kterým bychom rádi poděkovali. Jako hlasatel nám pomáhá Hanka Kunzová, výsledky zpracovává Libuše Hamadejová a technické problémy s nářadím řeší Jakub Hamadej. Všechny gymnastky dostávají originální keramické medaile, jejichž výrobu zajišťuje Dana Vilímová.

Velké poděkování patří také našim sponzorům - firmě Doppler a České spořitelně. Sponzorským darem přispěl také pan Marek. Na organizaci se samozřejmě podílí kolektiv trenérů, kteří závody připravují. Mezi ty, na jejichž bedrech leží největší část práce patří Ludmila Záhorková, Naděžda Hálová, Zdeňka Tisoňová a Jana Záhorková. Funkci ředitele závodu důstojně vykonává Jan Steinbauer.

Závod dopadl pro gymnastky z našeho oddílu velmi dobře. Ve výkonnostním stupni VS1 vybojovala Veronika Nýdlová 3. místo a ve VS5 skončila Bára Linhartová na 2. místě a Karolína Jenknerová na 3. místě. Podrobné výsledky jsou k dispozici na stránkách oddílu. Velmi dobré výkony podaly i tyto gymnastky, které se nedostaly na medailové pozice : Karolína Marková, Adéla Dobrovolná, Šárka Tisoňová, Anja Řeháčková, Tereza Felendová.

Doufáme, že příští rok budeme moci pokračovat v této slibně se rozvíjející tradici. 

 

1--202----spolecna-t.-sviny---vs-0--vs-1.jpg

rozpis, rozlosování a výsledky zde

fotky zde