Příměstský tábor Trhové Sviny 2017
Příměstský tábor se konal 14 dní v Trhových Svinech.
Děti byly rozděleny první týden do 3 družstev a druhý týden do 4 družstev, 9 trenérů a 27 dívek a 5 chlapců. Příměstského tábora se zúčastnily:
- dívky Kaftanová Jana, Koptová Nela, Mráčková Lea, Dvořáková Eliška, Troupová Natálie, Prachařová Martina, Tisoňová Šárka, Dobrovolná Adéla, Nýdlová Veronika, Filisteinová Kristýna, Filisteinová Dominika, Exlová Monika, Kaštánková Karolína, Kaštánková Kateřina, Sýkorová Lucie, Sýkorová Kateřina, Přibylová Aneta, Felendová Tereza, Zemanová Adéla, Nedorostová Elen, Tisoňová Radka, Falcníková Markéta, Hanzalová Elisabeta, Furioso Dana, Furioso Denis, Jerhotová Adéla, Dušková Alanka
- chlapci Maděra Martin, Maděra Michal, Novotný Jiří, Novotný František, Brůha Jonáš
- trenéři Hálová Míša, Hálová Naďa, Tisoňová Zdeňka, Smoleňová Kateřina, Kunzová Pavla, Hamadej Jakub, Záhorková Jana, Záhorková Lída, Běláčová Kateřina
fotky zde
výsledky opičí dráhy:
PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR S GYMNASTIKOU 2017 | ||||
příjmení | nar. | závod | ||
1 | Dobrovolná Adéla | 29.12.2010 | J | 53,69 |
2 | Kaštánková Karolína | 05.04.2010 | J | 57,27 |
3 | Nedorostová Elen | 14.12.2010 | J | 58,53 |
4 | Sýkorová Lucie | 15.02.2010 | J | 01:03,2 |
5 | Dušková Alanka | 06.11.2009 | J | 01:04,3 |
6 | Sýkorová Kateřina | 15.02.2010 | J | 01:04,9 |
7 | Felendová Tereza | 18.11.2009 | J | 01:09,1 |
8 | Zemanová Adéla | 21.02.2011 | J | 01:09,8 |
9 | Hálová Justýna | 05.12.2009 | J | 01:10,1 |
10 | Přibylová Aneta | 25.07.2010 | J | 01:10,9 |
11 | Tisoňová Radka | 17.06.2011 | J | 01:14,9 |
12 | Kaštánková Kateřina | 28.08.2011 | J | 01:22,2 |
13 | Falcníková Markéta | 20.11.2012 | J | 01:28,9 |
1 | Novotný Jiří | 15.08.2006 | K | 35,63 |
2 | Brůha Jonáš | 05.09.2005 | K | 37,33 |
3 | Novotný František | 15.08.2006 | K | 41,65 |
4 | Dobrovolný Adam | 21.11.2006 | K | 47,87 |
5 | Furioso Denis | 15.10.2010 | K | 54,35 |
6 | Maděra Martin | 27.02.2009 | K | 56,14 |
7 | Maděra Michal | 27.02.2009 | K | 01:04,5 |
1 | Prachařová Martina | 08.03.2005 | M | 31,44 |
2 | Troupová Natálie | 17.11.2004 | M | 35,91 |
3 | Filisteinová Kristýna | 04.05.2006 | M | 38,08 |
4 | Furioso Dana | 25.04.2007 | M | 47,21 |
5 | Mráčková Lea | 25.07.2009 | M | 50,04 |
1 | Kaftanová Jana | 11.03.2007 | Z | 37,46 |
2 | Jerhotová Adéla | 31.01.2008 | Z | 40,1 |
3 | Koptová Nela | 16.05.2007 | Z | 40,52 |
4 | Tisoňová Šárka | 06.12.2007 | Z | 41,73 |
5 | Nýdlová Veronika | 17.10.2008 | Z | 47,97 |
6 | Tisoňová Zuzana | 24.12.2001 | Z | 49,65 |
7 | Filisteinová Dominika | 30.12.2008 | Z | 53,26 |
8 | Dvořáková Eliška | 05.12.2008 | Z | 53,78 |
9 | Bartyzalová Tereza | 17.02.2008 | Z | 56,53 |
1 | Kunzová Pavla | 08.11.1999 | x | 42,26 |
Informace k platbám oddílových příspěvků
Příspěvky se platí bezhotovostně na účet oddílu sportovní gymnastiky č.ú.
262643444/0300
variabilní symbol 33
DO POZNÁMKY JE NUTNÉ UVÉST JMÉNO A PŘÍJMENÍ DÍTĚTE pro identifikaci platby.
Členský a oddílový příspěvek ve školním roce 2023/2024 je 3400,- s možností 2. splátek:
1.splátka-částka 1700,- (do 31.10.2023)
2.splátka-částka 1700,- (do 31.1.2024)
Podzimní soustředění
Tréninky
Úterý: 16:30 - 18:30 hod. sportovní hala
Středa: 16 - 19 hod. sportovní hala
Pátek: 17 - 19 hod. základní škola
Rozdělení tréninkových hodin je dle jednotlivých družstev.