Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sportovci roku 2017

20. 1. 2018

SPORTOVNÍ GYMNASTIKA

 

Jiří Novotný – roč. 2006

V letošním roce se Jirka probojoval na obě Mistrovství České republiky můžů. V jarní části se konala ve volných sestavách a na podzim v povinných sestavách. V konkurenci porazil Jirka oddíly např. ze Znojma, Liberce, Prahy či Sezimova Ústí.

 

Troupová Natálie – roč. 2004

Natálie v letošním roce závodila poprvé v kategorii juniorky. V jarní části byl největším úspěchem 2. místo na Krajském přeboru jednotlivkyň. V podzimní části byl vrchol na Mistrovství České republiky v této kategorii, kde porazila oddíly z Chebu, Opavy a Žižkova.

 

Družstvo žákyň (Jenknerová Karolína, Linhartová Bára a Tisoňová Šárka)

V jarní části roku se konaly individuální závody dívek. Šárka obsadila nádherné 5. místo na Krajském přeboru jednotlivkyň v konkurenci 20 závodnic. Bára měla úspěch hned na prvním jarním závodě, kde vybojovala 3. místo z 17 dívek. Karolína na jaře držela stabilně první desítku ve výsledkové listině. Děvčata v podzimní části na Krajském přeboru družstev obhajovala stupně vítězů z loňského roku a podařilo se. Umístila se na krásném 3. místě z 5 družstev. Na závěr sezóny se účastnily Mistrovství České republiky jednotlikyň.

 

Jirkovi i děvčatům děkujeme za vzornou reprezentaci oddílu sportovní gymnastiky v Trhových Svinech na krajské a celorepublikové úrovni. 

 

received_1840262732673924.jpeg

fotky zde